StartSitemap / översikt / struktur / karta över webbplats Mogensen.se på svenskaMogensen.se in english

Kontakt

Fredrik Mogensen AB

Sveavägen 26

SE-544 50 Hjo

Sweden

 

Tel: +46 (0)503-323 40

info@mogensen.se, www.mogensen.se

 

Karta »

Logga in »

 


 

 

Magnus Selholm

VD

 

magnus.selholm@mogensen.se

 

Tel +46 (0)503 79 60 72

Mob +46 (0)70 284 48 63

 

 

 


 

 

Selma Huskic

Marknads- & VD-assistent

 

selma.huskic@mogensen.se

 

Tel +46 (0)503 79 60 75

Mob +46 (0)70 560 00 57

 

 


 

Försäljningsavdelningen

 


 

 

Jonas Jonasson

Försäljningschef

 

jonas.jonasson@mogensen.se

 

Tel +46 (0)503 323 43

Mob +46 (0)70 224 87 28

 

 

 


 

 

Lars Broström

Säljare

 

lars.brostrom@mogensen.se

 

Tel +46 (0)503-323 51

Mob +46 (0)703 51 08 80

 

 


 

 

Yanina Steneram

Säljare

 

yanina.steneram@mogensen.se

 

Tel +46 (0)503-79 60 76

Mob +46 (0)708 61 89 60

 

 


 

 

Jenny Santana

Teknisk säljare


jenny.santana@mogensen.se


Tel +46 (0)503-323 41

Mob +46 (0)739-86 05 53

 

 


 

 

Mikael Mejer

Projektledare


mikael.mejer@mogensen.se


Tel +46 (0)503-79 60 70

Mob +46 (0)70-235 01 38

 

 


 

 

 

Christoffer Ekström

Order- & logistikadministratör


christoffer.ekstrom@mogensen.se


Tel +46 (0)503-323 50

Mob +46 (0)70-861 89 71

 

 


 

Reservdelar och service

 


 

 

Kristina Jonsson

 

 

kristina.jonsson@mogensen.se

 

 

Tel: +46 (0)503 -323 58

 

 


 

Process- och serviceteknik

 


 

Smedberg Hjo AB

 

 

Fredrik Smedberg

 


smedberghjoab@gmail.com

 


Mob +46 (0)70-226 70 25

 

 


 

Produktionsavdelningen

 


 

 

Petter Ahlander

Produktions- & inköpschef


petter.ahlander@mogensen.se

Tel +46 (0)503-323 59

 

 

 


 

 

Jerry Andersson

Inköpare & produktionsplanerare

 

jerry.andersson@mogensen.se

 

Tel +46 (0)503-323 45

Mob +46 (0)72-986 54 31

 

 


 

Ted Österberg - in- och utleveranser

 

Ted Österberg

Montör


ted.osterberg@mogensen.se

Tel +46 (0)503-323 56

 

 

 


 

 

Niklas Fredriksson

Montör

 

niklas.fredriksson@mogensen.se

 

Tel +46 (0)503 -79 60 71

 

 

 

 


 

 

 

Henrik Knutsson

Montör

 

henrik.knutsson@mogensen.se

 

 

 

 


 

 

 

Anders Berg

Svetsare

 

anders.berg@mogensen.se

 

 

 

 


 

 

 

Peter Dahlberg

Svetsare

 

peter.dahlberg@mogensen.se

 

 

 

 


 

 

 

Niklas Ferm

Svetsare

 

niklas.ferm@mogensen.se

 

 

 

 


 

 

 

 

Fredrik Dahlberg

Svetsare

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Anders Ringholm

Svetsare

 

 

 

 

 


 

Konstruktionsavdelningen

 


 

 

Joakim Johansson

Konstruktör

 

joakim.johansson@mogensen.se

 

Tel. +46 (0)503 - 323 42

 

 

 

 


 

 

 

Karl Adolfsson

Konstruktör

 

karl.adolfsson@mogensen.se

 

Tel +46 (0)503 - 323 54

 

 

 


 

Administration

 


 

 

 

Lena Lundstedt

Ekonomi- och löneansvarig

 

lena.lundstedt@mogensen.se

 

Tel +46 (0)503 - 323 46

 

 

 


 

 

 

Åse Pettersson

IT- & Support

 

ase.pettersson@mogensen.se

 

Tel +46 (0)503 323 53

 

 

 


 

 

 

Annika Englund

HR-chef

 

annika.englund@mogensen.se

Tel +46 (0)503-323 48


 

 


 

Kontaktinfo

Fredrik Mogensen AB

Sveavägen 26

SE-544 50 Hjo, Sweden


Tel: +46 (0)503-323 40

Fax: +46 (0)503-138 78

 

info@mogensen.se

www.mogensen.se

 

Ordlista

Siktmaskiner, siktutrustning, siktning, storlekssortering, sizer, bulkmaterialhantering, fraktionering, vibrationssiktar etc. Läs mer...

 

Se informationsfilmen om Mogensen och vad vi kan erbjuda dig »